» » Пропозиція для підприємців! Ваша новорічна акція - на бучанському сайті

Пропозиція для підприємців! Ваша новорічна акція - на бучанському сайті

Новорічні свята вже поруч!
І заощадливі українці готуються зустрічати свята заздалегідь.
Традиційно листопад і грудень радують споживачів великими знижками і заманливими пропозиціями від виробників, мереж магазинів чи надавачів послуг. Максимальні знижки, вигідні кредити та подарунки так активно заманюють споживачів, що мало хто не піддасться спокусі придбати товар або зробити чудовий подарунок близьким людям.
У місті Бучі сьогодні більш, ніж достатньо торговельних закладів, щоб зробити покупки на місці, а не їхати до столиці. Чимала конкуренція сприяє тому, що вибір жителів розсіюється серед різних магазинів.

А ви, шановні підприємці, вже знаєте, чим будете дивувати і спокушати вибагливого споживача? Чи можете переконати, що ваш заклад найкращий? А може він навіть унікальний? Чи є у вас цікаві пропозиції для бучанців?

Якщо ваша відповідь «так», тоді вам варто замислитися над тим, щоб бути почутими.

А ми готові в цьому допомогти і відкриті до співпраці - пропонуємо розмістити на бучанському сайті рекламну статтю або інтерв’ю з вами - де розповідатиметься про роботу закладу і спектр послуг, що надаються, або ж розмістити рекламні блоки (вашу рекламну пропозицію) на сторінках сайту. Деталі обговорюються індивідуально.

Подібна пропозиція на Новий рік 2017 >>>

Поспішайте вже зараз, бо спонтанні покупки за кілька днів до свята відходять у минуле. І нехай всі найкращі товари будуть придбані саме у вас!

Новий Рік вже поруч...

Чекаємо на ваші запитання:
(050) 381-91-27
(067) 495-87-63

e-mail: [email protected]
зворотній звязок через форму на сайті: перейти>>
1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.