» » Лоукост-база в Гостомелі потребує мільярда гривень інвестицій

Лоукост-база в Гостомелі потребує мільярда гривень інвестицій

Щоб створити інфраструктуру, яка дозволила б обслуговувати рейси лоукост-авіакомпаній на базі аеродрому в Гостомелі, знадобиться мільярд гривень інвестицій або державної фінансової підтримки.


Про це заявив директор авіакомпанії «Авіалінії Антонова» Михайло Харченко в інтерв’ю РБК-Україна.

«З урахуванням того, що у нас немає терміналу, необхідно близько півмільярда гривень для створення інфраструктури, яка дозволила б почати обслуговувати пасажирські рейси Ryanair. Крім того, приблизно стільки ж потрібно вкласти в ремонт під’їзних шляхів до аеропорту. У сукупності, для того, щоб приймати лоукостер, нам необхідно приблизно один мільярд гривень. Всі ці розрахунки ми передали в Кабмін», – повідомив директор «Авіалінії Антонова».

Харченко наголосив, що авіакомпанія зацікавлена в пасажирських перевезеннях як однієї зі статей доходів для підприємства, однак остаточне рішення про необхідні інвестиції повинні приймати в уряді.

За його словами, сама компанія не може дозволити собі інвестиції в розвиток пасажирського сегменту, оскільки зароблені авіакомпанією кошти, «використовуються, в основному, для забезпечення життєдіяльності величезного колективу держпідприємства «Антонов», в тому числі – проведення конструкторських робіт і підтримання льотної придатності експлуатованих суден».

Він зазначає, що «Авіалінії Антонова» були сконцентровані на транспортуванні вантажів, відповідно, в Гостомелі немає необхідної для пасажирських перевезень інфраструктури та пасажирського терміналу.

«Нам необхідний або інвестор, або державна підтримка», – резюмував він.

Повна версія інтервю: www.daily.rbc.ua
1 0

Дмитро Уляницький, кореспондент РБК-Україна 
лоукост Гостомель Антонов
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.