» » Ремонт мосту через річку Рокач - закриють дірки до весни

Ремонт мосту через річку Рокач - закриють дірки до весни

З-поміж численних невирішених проблем Гостомеля давно на часі — ремонт мосту через річку Рокач, що єднає селище з містом Буча. І йдеться навіть не про естетику (закінчується межа Бучі, а разом із нею й придатна для їзди дорога), а про елементарні речі, які мають відповідати чинному законодавству.Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко пообіцяв, що з 9 жовтня цього року розпочнуться ремонтні роботи.
Однак станом на 18 жовтня водії ще й досі псують свої автівки через численні ями, а пасажири маршруток гуцикаються і зазнають тілесних пошкоджень на цьому проміжку шляху.

18 жовтня відбулася робоча зустріч, на якій обговорювався перелік дорожних ремонтних робіт у проміжку від «Кампи» до пам’ятника Валерію Чкалову (Військове містечко).


Зустріч відбулася за участі представників київського облавтодору, представників компанії, яка розробляла проект, підрядної компанії, що буде виконувати ремонтні роботи, голови Гостомельської селищної ради Юрія Прилипка, заступника голови селищної ради Василя Саєнка та депутата округу №18 Валерія Діденка.

Під час обговорення сторони зійшлися на тому, що вже за тиждень розпочнеться ремонт проблемних ділянок дороги, а відтак буде перекрито одну смугу руху. Процес ускладнюється тим, що по лівій стороні руху (Гостомель — Буча) прокладено безліч комунікацій, в тому числі й кабель спеціального зв’язку АНТК «Антонов».

За словами представника київського облавтодору, початково буде покладено чорновий шар асфальтобетону. Роботи, швидше за все, затягнуться до весни, до настання сприятливих погодних умов.

Наразі відомо, що ремонт мосту через річку Рокач здійснюватиметься за співфінансування м. Буча і смт Гостомель: кожна зі сторін має сплатити по 232 тис. грн.
0 0

Ольга Аверіна, фото автора, www.irpin.online 
Рокач Гостомель Прилипко
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Eduard

OFFline

  • Eduard (1)
  • Користувачі
  • 22 жовтня 2017 09:07
Как раз вовремя вспомнили про мост этот))) на зиму

1