» » В Бучі відкрили меморіальну пам’ятку загиблому бійцю АТО (відеосюжет)

В Бучі відкрили меморіальну пам’ятку загиблому бійцю АТО (відеосюжет)

Герої не вмирають.
Буча вшанувала память Пасічнику Віктору Анатолійовичу.

13 жовтня відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому воїну АТО Віктору Пасічнику, який пройшов поряд з міським будинком культури на вулиці Яблунській, 15. Вшанувати його пам’ять прийшли земляки, родина, друзі, місцева влада, громада міста.
Разом зібралася вся бучанська родина , щоб вшанувати пам’ять земляка Віктора Анатолійовича Пасічника – командира інженерно-саперного взводу 11 батальйону «Київська Русь», який воював у Слов’янську, на горі Карачун, під Дебальцевом і загинув у селищі Чорнухіне 10 вересня 2014 року - захищаючи разом зі своїми побратимами державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк звернувся до присутніх і наголосив, що неможливо оцінити ту біль втарти, яку переживає кожна родина і Україна, проводжаючи за межу життя своїх синів.
Він Герой , який боронив нашу країну, свою землю не шкодуючи не тільки власних сил, а й власного життя. Ми всі у великому боргу перед такими хлопцями-Героями як він.

Прийшли і батьки Віктора Пасічника – Анатолій Іванович та Надія Василівна.
Виступили також військовий капелан, голова Координаційної ради з питань АТО при Бучанський міській раді Кушнірчук Анатолій, депутати Бучанської міської ради VII скликання Гарбуз Олексій та Йощенко Миколай, які подякували всім, хто долучився до збору коштів і вніс свою частинку для того, аби пам'ять про славного сина зберігалася і передавалася через покоління.

Протоієрей настоятель церкви «Всіх святих Русі-України» отець Андрій - освятив меморіальну дошку пам’яті по загиблому Віктору Пасічнику.
Хвилина мовчання, коли сльози виривалися з очей, заплакало кількома краплями і небо, теплий осінній вітер сипонув жмені листя – природа сусує разом із нами ….

Осінні квіти принесли учасники заходу, які ледь умістилися на столі з портретом Героя. Вони зів’януть, а пам'ять про Героя, який зберіг для нас мирне небо ціною власного життя – житиме у віках.
Герої - не вмирають!!!!

Довідково.
Народився Віктор Пасічник 5 жовтня 1976 року у Бучі, в цьому місяці він святкував би 41 річницю свого народження, закінчив ворзельську школу, Київський інженерно-будівельний інститут. Працював за фахом. В червні 2014 року пішов добровольцем в Українську армію. Спочатку пройшов вишкіл в учбовому центрі «Десна». На фронт відправили командиром інженерно-саперного взводу 11 батальйону «Київська Русь».
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет АТО ПАСІЧНИК Віктор
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.