» » День захисника України

День захисника України

Сьогодні українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.
Нехай в цей не легкий час, овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Небесна-Заступниця - Пресвята Богородиця покриває своїм Святим Омофором Український народ та наше військо, повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя і нехай у нашій Україні запанує довгоочікуваний мир!Україна у ці дні відзначає три славетних свята – День захисника України, українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, адже Божа Матір - це покровителька та заступниця славного війська козацького та всього українського люду.

День захисника України увібрав у себе багаті і славні козацькі традиції та уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії. У ці дні всі звертаються до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу.

Настали такі часи, що Україна мало не щодня плаче, хоронячи своїх полеглих Героїв.
Щирі співчуття жінкам через втрату найдорожчих людей – синів та чоловіків, які віддали своє життя за Україну пролунали зі сцени з нагоди подій.

Багато випробувань випало на долю мами солдата. Їх мільйони, і кожна несе у своєму серці материнську любов. Вони чекають своїх дітей, які не могли залишитись осторонь, стали на захист Батьківщини. Втрата сина – це непоправна втрата для кожної із них…
13 жовтня на урочистому заході присутні плакали, не стримуючи сліз і аплодували стоя, схиливши голови у журбі.1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.