» » Незручні зручності (факт, фото)

Незручні зручності (факт, фото)

В Ірпені, після перенесення місця зупинки громадського транспорту, почали прояснюватися всі "за" та "проти".В першу чергу незадоволені опинилися пасажири - і далеко від обладнаного переходу, і не зручно проходити через новий, так званий, ринок (торговий ряд), до того ж - він ще закритий, а місця для проходу людей вже не вистачає (тісний тротуар). Небезпека полягає в близькій присутності залізничних колій. Люди навіть не замислюються про власну безпеку - обіцяної огорожі немає, хоча ще півроку тому бетонну огорожу протягнули цілий кілометр в іншу сторону .. А дивлячись в спину “стрибунам” по коліям чуєш слова: "А хто наступний .."

Зате автоперевізник сприйняв перенесення станції позитивно - зручний розворот і під'їзд автобусів.
Місцева влада так само в гарному настрої - тепер площа біля вокзалу буде красива... Якщо зроблять.

Плани про таку реконструкцію були прийняті ірпінською міськрадою ще в квітні цього року.
Поступово приберуть (будемо сподіватися) весь торговий ряд навколо площі, а з наступного року візьмуться за реконструкцію привокзальної території, що біля самого вокзалу, навіть перероблять підземний перехід - якщо дирекція Південно-Західної виділить гроші.

А що ж Буча - а там же і так само, як і останні кілька років. Обіцяної, начальником залізнічної станції Буча (Лісова Буча, Склозавод і інші..), Почесним громадянином Бучі - огорожі безпеки немає, хоча були широко анансовані в інтернеті. А чорна пляма міста скоро відзначить п'ятирічку.
А транспортна комісія потонула в листах до керівництва Південно-Західної...

Хочу зробити висновок зі своєї публікації-репліки:
Люди будьте обережні і розсудливі, ваше життя в ваших руках.
Плануйте свій маршрут заздалегідь.1 0

Андрій Беляков 
фотофакт Ірпінь Буча вокзал Сюркель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.