» » Бучанські діти брали участь обласному збору лідерів

Бучанські діти брали участь обласному збору лідерів

На базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (с. Карапиші Миронівського району) відбувся обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування міст і районів Київщини.Захід був присвячений 10 річниці створення обласної ради дітей Київщині.

Бучанську Асоціацію лідерів представляли учениці СЗОШ №5 Марина Онищенко та Софія Верещинська.

На дітей та координаторів чекала досить насичена програма, розрахована на три дні роботи. Почалося все з пленарного засідання, на якому були присутні Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки КОДА, Тамара Нестерук, директор Цетру творчості дітей та юнацтва Київщини, Анатолій Даниленко, голова комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради, Тетяна Доценко, перший координатор ОРДК.

В ході роботи був оновлений склад постійних комісії ОРДК та обрані голови комісій. Софія Верещинська стала головою комісії партнерства та зв’язків з громадськістю.
Лідери взяли участь у патріотичній акції рушник єдності, яка протягом декількох років об’єднує дітей та дорослих міст та районів Київської області, а ввечері на них чекала «Лідерська тусовка».

На другий день діти та координатори стали учасниками тренінгів, попрацювали у комісіях та відвідали справжній лідерський бал.1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
освіта зош №5 СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.