» » Початок опалювального сезону в Бучі - з 9 жовтня

Початок опалювального сезону в Бучі - з 9 жовтня


4 жовтня видано розпорядження про початок опалювального сезону в м.Буча у 2017-2018 році. Документ розміщено на офіційному сайті Бучанської міської ради.
Традиційно зважатимуть на середньодобові температури й, в першу чергу, дадуть старт опалювальному сезону у закладах соціальної інфраструктури.
Розпочати опалення об’єктів соціального призначення (дошкільні, шкільні заклади, заклади охорони здоров’я та соціального захисту населення міста згідно із заявами керівників установ), в т.ч. закладів, які опалюються альтернативними видами палива, планується, відповідно до документа, з 9 жовтня 2017 року.

Розпочати опалювальний сезон у житловому секторі м.Буча планується з 15 жовтня 2017 року

Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснюватиметься при наявності актів готовності до опалювального сезону (додаток 10 до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 05.03.2007 за № 197/13464), проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради, www.bucha-rada.gov.ua 
Теплокомунсервіс
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.