» » 28 вересня відзначили Вчителів

28 вересня відзначили Вчителів

Один раз на рік настає день, коли ми говоримо про людей, без яких не пишеться життєва повість, і вимовляємо слово «учитель», згадуючи при цьому не контрольну роботу, тематичне опитування чи підсумкову атестацію, а гарні квіти, золоту осінь і чудовий настрій!28 вересня в СЗОШ №5 відбулися урочистості, присвячені Всеукраїнському Дню дошкілля та Дню працівників освіти. З вітальним словом до теперішніх і колишніх працівників освітньої галузі звернувся начальник відділу освіти Бучанської міської ради Олег Іванович Цимбал. Він зазначив, що для людини будь-якої професії все починається з вчителя.

Передав привітання від Анатолія Федорука, Бучанського міського голови, Олександра Горгана, голови КОДА та Віри Рогової, начальника департаменту освіти і науки КОДА. На святі відзнаки міської ради, МОН освіти України, департаменту освіти і науки КОДА, КВНЗ КОР "Академія неперервної освіти", відділу освіти, Бучанської міської організації Профспілки працівників освіти і Науки отримали 72 педагоги.

Освітян музичними та танцювальними номерами вітали: Марина Онищенко, Анастасія Мурміль, колектив "Dance and drive" та барабанщиці "DrumDrive". Традиційно в цей день привітали вчителів-пенсіонерів.1 0

Ольга Мохненко? 
освіта фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.