» » сайт "Антикор" дискредитує Компанію "Бест"

сайт "Антикор" дискредитує Компанію "Бест"

Шановні абоненти!


Сьогодні політичними опонентами власника Компанії "Бест" Зіневич Олексій було здійснено спробу дискредитації Компанії "Бест", а саме, через відомий своїми замовними статтями ресурс Антикор, було розміщено статтю щодо буцімто продажу Компанії Бест.

Вказана інформація не відповідає дійсності і нічого окрім посмішки не викликає, нашими юристими вже готується другий позов до портала Антикор за розповсюдження не достовірної інформації щодо Компанії Бест та його власника.

Хочемо відзначити, що в цьому році ми стикнулись з неймовірною кількістю випадків пошкодження єлементів мережі, з масованими хакерскими атаками, спробами рейдерського захоплення майна, всі ці дії ми пов"язуємо з активністю структур, підконтрольних меру Ірпеня.

Наостанок зазначимо, група компаній, яка працює під брендом Бест, має стійкі фінансові показники, розширює свою діяльність, тільки у поточному році придбано 3 нових мережі і підключено близько 10 нових населених пунктів.

Кількість бажаючих підключитись до нашої мережі в поточному році значно вище ніж в минулому році, ми розширюємо штат і модернізуємо мережу в плановому порядку, наймаємо нових співробітників, та не збираємосб зупинятись в своєму розвитку.

Дякуємо нашим абонентам за довіру.

0 0

БЕСТ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.