» » Освіта Бучі на шляху реформ, ініціатив та інновацій

Освіта Бучі на шляху реформ, ініціатив та інновацій

29 серпня на базі Бучанської СЗОШ №5 відбулася традиційна серпнева нарада педагогічних працівників «Освіта м. Бучі – на шляху реформ, ініціатив, інновацій». У роботі наради взяли участь 147 педагогів: вчителі шкіл, вихователі ДНЗ, керівники гуртків, керівники закладів освіти, керівники міських методичних комісій, голови профспілок.

Для участі у нараді до освітянської родини приєдналися Тетяна Балашова, начальник відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладів департаменту освіти і науки КОДА та Вікторія Ляховець, виконуючий обов’язки керуючого справами та прес-секретар Бучанської міської ради.

Нарада почалася з виступу Олега Цимбала, начальника відділу освіти Бучанської міської ради, який коротко підбив підсумки минулого навчального року та окреслив пріоритетні завдання на 2017/2018 рік. Олег Іванович акцентував увагу присутніх на процес реорганізації освітніх установ міста, сучасні освітні потреби школярів, завдання, які ставить перед нами реформування освіти в рамках становлення Нової української школи.

Тетяна Балашова привітала присутніх з початком нового навчального року та наголосила на 3 важливих напрями роботи сучасної школи: підготовка дітей до повсякденного життя, профорієнтація та інклюзивна освіта.

Друга частина наради носила менш офіційний характер та була, як завжди, присвячена привітанням педагогів-ювілярів та молодих спеціалістів. Цього року подяки відділу освіти з нагоди ювілею були оголошені 32 педагогічним працівникам.

У педагогічні колективи закладів освіти сьогодні влилося 11 молодих спеціалістів. Бажаємо їм успіхів та звершень на освітянській ниві!
1 0

Відділ освіти Бучанської міської ради 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.