» » В Ірпені відкрили пам'ятник Шевченка

В Ірпені відкрили пам'ятник Шевченка

Відео сюжет від ІА ПОГЛЯД24 серпня, в День Незалежності України в Ірпені урочисто відкрили пам'ятник Тарасу Григоровичу ШевченкаДуже багато поважних людей та гостей з усієї України які приїхали до нашого міста у цей святковий День,аби разом з нами, стати живими свідками цієї незабутньої, історичної події, - відкриття пам'ятника Великому Кобзарю в Ірпені.

На головній площі міста, було дуже багато теплих та зворушливих виступів та привітань, від представників творчої інтелігенції, громадських організацій, воїнів АТО, а також безпосередньо і самих, живих праправнуків Тараса Григоровича, які з великою радістю прийняли запрошення і завітали до нашого міста в Ірпінь на відкриття.

Щоб розповісти усе, що відбувалося, у хронологічній послідовності сьогодні зранку, ми це зробимо трохи пізніше, лище зазначимо, що сьогодні на Центральній площі міста, також відбулася фінальна частина Всеукраїнського планеру "Намальований Ірпінь", де більше 40 художників з усієї України та нашого міста, представляли свої художні роботи.

Свято й досі триває і зараз на головній площі міста, проходить святковий концерт, тому запрошуємо завітати на свято Дня Незалежності в наше місто Ірпінь!

Повідомляє : Ірпінський інформаційний

1 0

Ірпінь ІА ПОГЛЯД відеосюжет фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.