» » У Бучі побудують станція водопідготовки і знезалізнення води

У Бучі побудують станція водопідготовки і знезалізнення води

Міська влада неодноразово порушувала питання перед надавачами послуг про якість води - питання розглядалося на виконкомі і сесіях.


Саме тому влада міста стала замовником проведення «проколу» під залізницею у районі масиву Тарасівський, аби до резервуару чистої води вона надходила кращої якості.
Читайте також (відеосюжет):
Про покращення якості води в Бучі

Водопостачання масиву по вул.Тарасівський здійснюється по новозбудованій мережі з резервуару чистої води по вул. Пушкінська.
Крім того, до кінця року планується введення в експлуатацію станції водопідготовки і знезалізнення по вул. Пушкінська. Роботи вже проводяться, адже знезалізнення води - завданням номер один у питанні покращення її якості.Довідково.
Водопостачання в місті здійснюється з артезіанських свердловин з водоносних горизонтів Бучак і Синоман. Подача води здійснюється у водопровідні мережі, надлишок як резерв у водонапірні башти. Об’єм водопостачання – 4,2 тис. м3/ добу.
На території м. Буча знаходяться:
• артезіанські свердловини – 31 шт. ;
• водонапірні башти – 7 шт. (Лісова Буча, Рубежівська, Тарасівська, Пушкінська, Яблунська , Островського, р-н Бучанського заводу склотари).
Два резервуари чистої води насосна станція 2-го підйому по вул. Пушкінська.
Протяжність водопровідних мереж – 65,1 км. Підвищувальні насосні станції – 3 шт. (Вокзальна, 101; Тарасівська, 10-В,Г; Тарасівська, 12А.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
водопостачання
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.