» » Двоє в реанімації внаслідок вибуху газу в Ірпені

Двоє в реанімації внаслідок вибуху газу в Ірпені

Четверо людей постраждало внаслідок вибуху побутового газу в під’їзді будинку в Ірпені по вулиці Тищенка. Двоє повернулися додому після надання медичної допомоги, але ще двоє людей перебувають в реанімації з великими опіками.Вибух стався близько першої ночі. За розповідями мешканців двоповерхової «хрущовки», газом виявилися наповнені підвал та під’їзд їхнього будинку. На запитання кореспондента «Зорі Приірпіння» про місце прориву газогону, жителі збуджено відповідали у такому плані, що тут скрізь травить газ. «Подивіться газовики перевіряють – скрізь дзвенить», – вказували люди на працівників гаконтори з приладами, що обстежували вулицю Тищенка, на якій вже більше двох місяців тривають ремонтні роботи.

На місці надзвичайної події окрім газовиків, працювала поліція. Були також представники Ірпінської влади на чолі із заступником міського голови Наталею Семко – сердиті й неохочі до спілкування із журналістом. Це наштовхує на версію про причину аварії в наразі незавершених ремонтних роботах по вулиці Тищенка.

Взагалі, використання газу в побуті вважається досить небезпечним пережитком енергетичного минулого. Наприклад, у країнах Скандинавії не використовують газ у житлових будинках (це при тому, що його там досхочу) – все на електриці. До того ж вже розроблені й активно розвиваються енергетичні технології, які забезпечують автономію будинків без зовнішніх підключень енергоносіїв.

На жаль, нам ще до цього далеко. Рівень мислення нинішньої влади не надає оптимізму щодо ефективного просування у даному перспективному енергетичному напрямку.

zora-irpin.info
2 0

Олександр НАКАЗНЕНКО 
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.