» » Про психологічну реабілітацію учасників АТО

Про психологічну реабілітацію учасників АТО

Кабінетом Міністрів України 12 липня 2017 року було прийнято Постанову № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації учасників АТО», згідно з якою психологічна реабілітація учасників АТО (УБД та/або інвалідів війни) буде здійснюватись на підставі тристороннього договору між ветераном, органом соціального захисту населення та суб’єктом надання послуг із психологічної реабілітації.Учасник АТО зможе самостійно обрати реабілітаційну установу для проходження реабілітації, після цього звертається з відповідною заявою до УПСЗН за місцем реєстрації або фактичного місця проживання, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. До заяви додається копія посвідчення УБД/ІВ та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в АТО.

Після цього укладається тристоронній договір, який передбачає безготівкове перерахування коштів суб’єктам реабілітації за надані послуги, після підписання відповідного акту. При цьому гранична вартість реабілітаційних послуг визначатиметься щороку Мінсоцполітики.
На сьогодні відповідний наказ ще опрацьовується Мінсоцполітики. Крім того розробляється перелік базових послуг, який найближчим часом буде затверджено.

За більш детальною інформацією учасники бойових дій та інваліди війни, які приймали безпосередню участь в антитерористичній операції, жителі м. Буча, можуть звернутись в Управління праці, соціального захисту та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, яке знаходиться за адресою: бул. Б. Хмельницького, 5/5-а, в каб. № 6 та/або за тел. 49-903.
1 0

Ганна Назаренко, керівник Управління праці 
АТО
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.