» » В Бучі створять перший в області центр соціальних послуг

В Бучі створять перший в області центр соціальних послуг

В Бучі відкриють “Прозорий соціальний офіс”, в якому всі соціально незахищені категорії населення міста зможуть отримувати необхідні соціальні послуги.Щоб обговорити роботу закладу в майбутньому, до Бучі прибув з офіційним візитом Василь Фатхутдінов – начальник головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. Зокрема, він зазначив, що створення такого центру – це важливий крок для розвитку міста, що значно полегшить життя його мешканцям.

Центр створюється з метою запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики у місті.

В Центрі соціальних послуг можна буде вирішити такі питання, як: оформлення субсидій, соціальних виплат, пенсій, нарахування допомоги із безробіття, надання інформаційних послуг щодо соціальних послуг пенсіонерам, особам із інвалідністю, сім’ям із дітьми, молоді тощо.

Всі соціальні служби будуть зiбранi в одному мiсцi. Крім того, у приміщенні центру працюватиме дитяча кімната. Вхід облаштують пандусами та іншими технічними засобами для людей з інвалідністю.


21 липня Бучанський міський голова Анатолій Федорук провів робочу нараду, де із начальником головного управління Пенсійного фонду у Київській області Василем Фатхутдіновим детально обгорили план розміщення рецепції, фронт- та бек- офісів.
Особлива увага буде приділена зручності перебування людей із інвалідністю.


Відкриття такого центру буде ефективним засобом для надання необхідної інформації людям, а також вирішення їх питань.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.