» » У Бучі повторно розглянуть питання формування тарифів

У Бучі повторно розглянуть питання формування тарифів

Про встановлення тарифів на послуги з теплопостачання, які надаються ПКПП «Теплокумунсервіс», на виконкомі доповідала Докай О.А.-завідувач відділом ЖКГ.


Передбачалося, що для всіх споживачів тепла вартість послуги зросте на 27–31 відсоток.
У структурі тарифу з теплопостачання 78% припадає на вартість газу, 6% - енергопостачання, 12 – оплата праці, 4% - становлять інші витрати. Вартість усіх складових і мінімальна зарплата зросли, а тому й постало питання коригування тарифів.

Наразі у місті середній тариф становить 24 гривні, мінімальний – 13,86, а максимальний – 33,84, тоді як встановлений НКРЕКП – 34,28 грн.

У Бучі повторно розглянуть питання формування тарифів

При цьому вартість теплопостачання по області одного квадратного метра становить 42 грн. у Вишгороді, 44 – у Таращі, 50 – у Яготині, 73 – Фастові.

7977 угод укладено постачальником послуг, із яких 2 тисячі отримують субсидії і ще стільки ж – мають різні пільги . Минулорічний опалювальний сезон завершено із боргами ,сплату яких реструктуризовано.

- Потрібно інформувати споживачів про можливе зростання тарифів, аби інформаційний вакуум не призвів до соціальної напруги,- наголосив Бучанський міський голова Анатолій Федорук. - Важливо при цьому спрогнозувати суму майбутньої субсидії для кожного і вже із готовими розрахунками йти на зустрічі із мешканцями мікрорайонів.


Цю роботу у місячний термін, відповідно до розробленого графіка зустрічей, повинні провести фахівці і знову необхідно буде повернутися до розгляду питання з тим, аби не зростала заборгованість і опалювальний сезон розпочався вчасно.
Тут і мешканці повинні бути активними, створювати ОСББ, контролювати витрачання тепла. А то часто буває, що мешканці будинків, що обладнані тепловими пунктами і утеплені, отримують суми більші, аніж у інших.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
тариф
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.