» » Розмір стипендії міського голови збільшено удвічі

Розмір стипендії міського голови збільшено удвічі

Стипендія Бучанського міського голови для талановитих та обдарованих дітей та молоді призначається же не один рік з метою нагородження учнів та викладачів загальноосвітніх навчальних закладів та закладів позашкільної освіти міського підпорядкування, а також талановитої молоді, які протягом навчального року особливо відзначилися в галузі навчальної, науково-дослідницької, творчої, спортивної та громадської діяльності.Таке рішення одностайно принято на сесії.

- Цей важливий крок зроблено завдяки підтримці депутатів для відзначення талановитих та обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста і спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій та громадській діяльності, літературі та мистецтві,- коментує прийняте на сесії рішення Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

Фінансове забезпечення стипендій здійснюється за рахунок місцевого бюджету та залучених коштів.
Учням загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та молоді, які стали стипендіатами, вручається сертифікат „Стипендіат Бучанського міського голови» встановленого зразка міським головою в урочистій обстановці і визначаються експертною комісією .
Стипендіатами можуть бути учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, сім’ї яких постійно проживають у м. Буча, викладачі, які підготували цих учнів, а також молоді особи, що працюють у закладах та організаціях м. Буча.

Засідання 32 сесії VII скликання Бучанської міської ради


Щорічно встановлюються 20 стипендій.
Стипендії виплачуватимуться у розмірі 1000,00 грн. на місяць, до цього їхній розмір був удвічі менший.
Виплати здійснюються протягом календарного року з 1 вересня по 31 серпня. Вік стипендіата – від 6 до 35 років.
0 0

Прес-служба Бучанського міського голови 
освіта Федорук Анатолій Петрович відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.