» » У селищі Бабинці під Києвом відбулися громадські слухання на користь Бучанської громади

У селищі Бабинці під Києвом відбулися громадські слухання на користь Бучанської громади

17 червня, у селищі Бабинці відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання територіальних громадПро це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на спільноту "Бабинці наше рідне селище" у Facebook.

"Бородянка та Буча для мешканців Бабинець опинилася на вістрі леза. Кожен намагався довести свою правоту на користь обраного населеного пункту. Натомість, прихильники різних сторін залюбки вішали на своїх опонентів", - зазначено в повідомленні Наталії Сокуренко.

Кореспондент порталу "Моя Київщина", який був присутнім на громадських слуханнях повідомив, що загалом постійними учасниками даної акції були близько 60 чоловік. Хоча зареєструвалися 317 громадян жителів селища Бабинці та села Буда Бабинецька, які мали право голосу.

Перед слухачами виступав селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, який намагався переконати усіх присутніх знову прийняти рішення про формування ОТГ з центром у Бородянці. Проте його промова не була досить переконливою.

Далі слово надали міському голові Бучі Анатолію Федоруку, який як завжди красномовно говорив, але нічого конкретного не пообіцяв жителям селища, проте отримав бурні аплодисметни від присутніх слухачів.

Також виступив голова Бородянської райради Георгію Єрко, який, напевно, розуміючи що його промова вже нічого не вирішить, не став "розпинатись" перед людьми. Його виступ був досить коротким та поверхневим...

Потім взяв слово депутат облради Сергій Кармазін, який обрав нейтральну сторону і вирішив підтримати громаду без закликів до Бучі чи Бородянки.

А далі пішов процес підрахунку голосів, який був досить довгим. Лічильна комісія рахувала голоси по виборчим спискам у селищі, щоб на наступній сесії депутати розуміли, скільки з їх обранців підтримали те, чи інше рішення.

Загалом голосування завершилося на користь Бучанської громади з результатом 261 проти 56. Тому 82% жителів селища Бабинці та села Буда Бабинецька підримали приєднання до команди Анатолія Федорука.
0 0

Бучанський район Федорук Анатолій Петрович Буча Бабинці
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.