» » День медиків відзначили в Бучі

День медиків відзначили в Бучі

Руки медика першими доторкаються найдорожчого що у нас є – наших дітей, і піклуються про здоров’я кожного з нас протягом усього життя. Працівники медицини заслуговують на нашу повагу і шану не лише в професійне свято, а кожного дня.Бучанський міський голова Анатолій Федорук привітав медиків зі святом і окрім подяк працівникам галузі та подарунків вручив головному лікарю Бучанської міської поліклініки Л. Я. Бучинському сертифікати на лор – комбайн, УЗД обладнання та мийно – дезінфікуючу машину.


Таке обладнання сьогодні працює не у кожній столичній клініці.

Вітаючи присутніх на заході, він зазначив:
- Лікар – це посередник між людиною і Богом. Дійсно, у багатьох ситуаціях медпрацівник є останньою рятівною інстанцією для хворого. Клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію. І це не можуть не цінувати ті, кому медики дарують радість одужання чи поліпшують якість здоров’я і життя.

Ви - представники найгуманнішої у світі професії. Здоров’я буранців , а дуже часто і мешканців інших міст чи сіл, залежить від вас. Інколи ваше добре обнадійливе слово допомагає пацієнтам одужати швидше, ніж ліки. Від себе особисто, від усієї міської ради, депутатського корпусу щиро дякую Вам за щоденну важку працю. Ми сподіваємося, що нова медична реформа буде ефективною і Ваш труд буде належно оцінений, – сказав Анатолій Петрович.

Продовжуючи свій виступ, мер міста подякував всім медичним працівникам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і добрі серця. А також побажав міцного здоров’я, щоб кожен ранок медики зустрічали з посмішкою, передчуттям радості та впевненості у завтрашньому дні.

Далі було урочисто нагороджено медичних працівників у кількох номінаціях цінними подарунками, подяками і квітами.
Привітав колег зі святом головний лікар Бучанської поліклініки Любомир Бучинський.

Цього разу святкові вітання лунали і на адресу медиків із сіл, які увійдуть в об’єднану громаду.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович Бучанська поліклініка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.