» » Бучанські освітяни на веломарафоні «Поліська січ»

Бучанські освітяни на веломарафоні «Поліська січ»

Ми це зробили!


Протягом трьох днів 03-05 червня група велотуристів «Бучанські ВЕЛІКани» у складі: Олег Гайдай, директор Бучанської дитячо-юнацької спортивної школи, Андрій Куцевалов, директор Бучанського центру позашкільної роботи, Сергій Клименко, заступник директора БЦПР, Юрій Чернобай, вчитель Бучанської ЗОШ № 3, – брала участь у велосипедному марафоні «Поліська січ», що проходив під гаслом «Полісся дивовижне». Загалом ця спортивна подія зібрала 359 велолюбителів з різних куточків України.

Розпочалася веломандрівка з м. Рівне. У перший же день «ВЕЛІКани», просуваючись лісовими та польовими дорогами Рівненського та Костопільського районів, насправді відчули, що Полісся – дійсно неймовірно дивовижне. Адже маршрут пролягав через місцеві «чудеса Полісся»: пам’ятка археології Хотинське городище, Суський ботанічний заказник, гіпсові гори, парк «забутих фігур», «базальтові стовпи» та багато іншого. Фінішували у м. Березне на мальовничому березі річки Случ. Подолали за перший день 112 км.

На другий день відвідали Березнівський державний дендрологічний парк та завітали до Березнівського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Після деякого виснаження за перший день (важкувато змагатися з 20-25-річними велоасами на «крутих» веліках) далі обрали «light-варіант» маршруту до сел. Соснове. Подолали селами вздовж Случа 46 км.

На третій день мчали через села Корецького та Рівненського районів. Відвідали костел святого Антонія у с. Великі Межирічі. Отже, 78 км – і ми на фініші у парку «Пагорб слави» (м. Рівне).
А надвечір встигли завітати ще й до «Тунелю кохання» (сел. Клевань).

Три незабутні дні рівненським Поліссям.
Дякуємо організаторам за підготовку маршруту, розміщення таборів для ночівлі, смачненькі сніданки та вечері, сувеніри та подарунки.
Дякуємо нашим «залізним коням» – «Author», «Comanche Tomahawk», «Corrado Fortun».


Дякуємо друзям за он-лайн підтримку.
Готуємося до нових веломандрівок! Приєднуйтесь www.facebook.com/- Велікани!

БУЧАНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ; м. Буча, вул. А.Михайловського, 54


0 0

БЦПР туризм
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.