» » Гран-прі "Яскраві діти України" їде до Бучі!!!!

Гран-прі "Яскраві діти України" їде до Бучі!!!!

Анастасія Мурміль стала його володаркою.Бучанський міський голова Анатолій Федорук телефоном привітав її з перемогою, наголосивши, що у 13 років вона зуміла перемогти у неймовірній боротьбі і довести, що талановиті діти родом із Бучі.
Протягом п’яти днів 38 дітей із усіх районів та міст обласного значення Киівщини змагалися за Гран-прі, володаря якого визначили сьогодні на Гала-концерті у КОДА.Засновники та організатори конкурсу - Благодійний фонд Ярослава Москаленка, творче об’єднання «The Bright Children of Ukraine» та Київська обласна державна адміністрація.

Нагорода - поїздка на конкурс в Сан-Ремо.

Вітаємо з перемогою!!!! Дякуємо педагогам та батькам за пісенну перлину !!!


Вранці, 2 червня, у Бучі проходить під знаком радості і гордості за перемогу бучанки Анастасії Мурміль у конкурсі дитячої творчості"Яскраві діти України".
Бучанський міський голова Анатолій Федорук, секретар міської ради Василь Олексюк та радник голови Лариса Матюшенко зустрілися із втомленою, але щасливою переможницею та її мамою.
- Хочемо подякувати Благодійному фонду народного депутата Ярослава Москаленка, творчому об’єднанню «The Bright Children of Ukraine» , голові КОДА Олександру Горгану ,голові КОР Ганні Стариковій, членам журі за високий рівень проведеного свята музики,- уже у стінах міської ради дякують наші переможці.

Анатолій Федорук наголосив, що перебуваючи у залі, тримав кулаки за Анастасію, але чув і інші достойні виступи учасників і радів, що сцена розквітла від таких талантів.
- У супроводі оркестру та з допомогою бек-вокалістів удалося створити яскравий номер, за кілька годин "потоваришувавши" із новою піснею,- зізнається про подробиці підготовки Анастасія.- Дякую за тривалу роботу педагогу Ганні Донець, яка вірить у мене і допомагає долати нові пісенні вершини, виліплює музичний продукт найвищого гатунку.
Оцінювали виступи Юрій Рибчинський та Тарас Петриненко відомі у всьому світі композитори і виконавці. Переможець "Голосу країни. Діти", "Слов'янського базару" залишилися за першими місцями.

Зізналася нам Анастасія, що саме ця сцена для неї стала щасливою, адже 3 роки тому тут вона отримала гран-прі Всеукраїнського конкурсу.
- Квіти для мами, грошова премія - юній зірочці, - з радістю коментує хвилини нагородження міський голова.
І одразу додає:
- Готуємо рішення про підвищення розміру стипендії міського голови.. Переконаний, ніхто навіть не утримається при його прийнятті, адже такі діти - гордість міста і крани, її майбутнє.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.