» » Пришкільні табори у Бучі (відеосюжет)

Пришкільні табори у Бучі (відеосюжет)

Стартував сезон оздоровлення


Бучанський міський голова Анатолій Федорук наголосив, що у нинішньому році буде оздоровлено дітей не менше, ніж торік.
Літо , канікули - час ігор, розваг, поповнення витрачених сил, відновлення здоров'я. Це період вільного спілкування дітей.

У Бучі з 29 травня по 16 червня організовано роботу дитячих закладів відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей» на базі закладів:
ЗОШ № 1; кількість дітей - 75 осіб;
ЗОШ № 2; кількість дітей - 75 осіб;
ЗОШ № 3; кількість дітей - 225 осіб;
ЗОШ № 4; кількість дітей - 250 осіб;
СЗОШ № 5; кількість дітей – 200 осіб.


Бучанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка»; кількість дітей – 75 осіб.
Як повідомив начальник відділу освіту Бучанської міської ради Олег Цимбал, працюватимуть вони 14 днів при перебуванні дітей в закладі не менше, як 6 годин (без денного сну)
Встановлено режим роботи -з 09:00 год. до 15:00 год.
[media=https://youtu.be/rS4scS9UZbY]
При цьому буде забезпечене дворазове харчування дітей (розрахунок вартості харчування: 32 гривні на один день на одну дитину.
Організація пришкільних таборів з денним перебуванням дітей одна з найцікавіших і найважливіших форм роботи зі школярами в літній період. Табір виконує дуже важливу місію відпочинку та виховання дітей.
На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста традиційно запрацювали 6 дитячих закладів відпочинку.
У таборах працюватимуть педагоги-вихователі, медичні працівники, адміністративно-господарський та обслуговуючий персонал.
На чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі працюватиме педагог-вихователь, який забезпечуватиме виконання дітьми розпорядку дня, організовуватиме їх побут і готуватиме та проводитиме оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору.

Педагоги докладуть максимум зусиль, щоб дозвілля дітей було цікаво організованим.
Всі дні будуть тематичними. Розпочалася робота з «Дня відкриття табірної зміни». Кожен ранок починатиметься із лінійки, на якій оголошувався план заходів на день, а на вечірній – підбиватимуться підсумки, нагороджуватимуться переможці конкурсів і змагань.
Кожен день діяльності табору буде насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці братимуть участь у різних видах спортивних змагань, будуть учасниками конкурсів, вікторин, брейн-рингів; малюватимуть та розважатимуться .
2 0

Прес-служба Бучанської міської ради. Інформаційне агенство ПОГЛЯД 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.