- початок маршруту буде з кінцевої зупинки по вулиці Тарасівська м. Буча;
- продовження по вулицях Григорія Сковороди – Південна – Садова – Водопровідна – Яблунська – Нове Шосе – Шевченка – с.Мостище - м. Київ;
- в ранкові години (до 9.00 год.) кінцева зупинка – ст. метро «Академмістечко»;
- наступні рейси – до ст. метро «Святошин».