» » Міжнародна багатоденна велогонка «Tour of Ukraine» прописується у Бучі

Міжнародна багатоденна велогонка «Tour of Ukraine» прописується у Бучі

Міжнародний велодень у Бучі, що пройшов на найвищому рівні - вже історія.


Ось той урочистий момент нагородження, який цього разу затягнувся на цілих десять хвилин. І все для того, аби сотий раз переглянути фотофіксацію фінішу, де поряд пролетіло одразу кілька велосипедистів. Та й рясний дощ зарядив на кілька хвилин : обмив "втомлені" велосипеди, автомобілі, полив вулиці і за кілька хвилин зупинився: усім було цікаво, хто ж став лідером сьогоднішнього видовищного дійства: соті секунди відриву визначили його.18 команд виривали перемогу містами населених пунктів об’єднаної громади, де їх вітали мешканці, волонтери аплодисментами і побажаннями перемоги.

Олександр Башенко, президент Федерації велосипедного спорту України повідомив, що за призи міського голови змагалися близько 150 велогонщиків на шаленій швидкості, яка в середньому становила 40 – 45 кілометрів за годину, виборюючи перемогу в змаганнях.
Організатори змагань - а це Міністерство молоді та спорту, Київська обласна рада та адміністрація,Київська міська адміністрація, Федерація велоспорту України відзначили високий рівень організації і проведення змагань у Бучі.

Тому вже у понеділок розпочнеться етап підготовки до наступних змагань, який, на переконання Бучанського міського голови Анатолія Федорука, вдасться здійснити спільно з керівництвом області, які вболівають за розвиток спорту на Київщині і самі займаються його популяризацією.
«Tour of Ukraine» включена в міжнародний европейський календар UCI (Міжнародний Союз Велосипедистів). І зареєстрована, як гонка класу 2.2 - багатоденна гонка, в якій можуть взяти участь команди рівня UCI continental, національні збірні, регіональні та клубні команди.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Tour of Ukraine фотофакт відеосюжет ІА ПОГЛЯД велодень
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.