» » 10-річний бучанець - переможець конкурсу шкільних медіа серед учасників з 13 країн

10-річний бучанець - переможець конкурсу шкільних медіа серед учасників з 13 країн

У п'ятницю, 28 квітня, у Палаці творчості учнів у Миколаєві пройшла церемонія нагородження переможців ХХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.Юний бучанець, Іван Камінський, отримав нагороду в номінації «Кращий автор шкільних медіа». Свою газету під назвою «Сімейне дозвілля» він друкує вже рік.

У 2017 році для участі у ХХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа було подано 2011 конкурсних роботи, серед яких друковані та стінні газети, Інтернет-видання, теле-, фото- та радіорепортажі тисяч юнкорів з 13 країн світу. Міжнародний конкурс шкільних медіа - найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів з усієї України та інших країн світу. Перший конкурс відбувся в 1997 році. Участь у ньому взяли участь близько 50 газет зі шкіл Миколаєва.

За 20 років проведення конкурсу в архівах накопичено понад 30 тисяч робіт. Серед них: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Іспанії, Чехії, Росії, Білорусії, Пакистану, Єгипту, Сенегалу. Близько 80 тисяч учнів, які навчаються в школах і гімназіях, колегіумах і ліцеях, вечірніх школах і школах-інтернатах, у позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах України та інших держав, стали членами редколегій власних видань, теле-, фото- і радіоматеріалів. За 20 років проведення Міжнародного конкурсу шкільних медіа звання кращого отримали 459 робіт активних юнкорів.

Організаторами Міжнародного конкурсу шкільних медіа є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

«На конкурсі представлені роботи з усіх областей України і дуже важливо, що участь в ньому беруть також юнкори з Луганської та Донецької областей – це показник того, що навіть в умовах АТО керівники юнкорівських груп намагаються зберегти шкільні медіа.
В матеріалах багато тем, присвячених воїнам Героям АТО – це говорить про те, що наші діти шанують наших Захисників та памятають тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину Ми маємо іноземні делегації, які приїхали вперше до Миколаєва – це делегація з Грузії та гості з Сенегалу, які хочуть вивчити досвід розвитку шкільних медіа в Україні»,- відзначила вітаючи переможців голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.


Джерело: ДЕНЬ
Більше фото в соцмережі>>
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.