» » Бучанські школярі обирали майбутнє на Ярмарку професій

Бучанські школярі обирали майбутнє на Ярмарку професій

Ірпінським міським центром зайнятості за підтримки відділу освіти Бучанської міської ради в приміщені Бучанської загальноосвітньої школи №3 проведено профорієнтаційний захід для старшокласників загальноосвітніх закладів міста “Ярмарок професій”.Майже 450 школярів та їхні батьки мали змогу поспілкуватись з представниками 25 навчальних закладів різних рівнів акредитації, ознайомитись із вступною компанією 2017 року, спеціальностями, за якими навчають та напрямками підготовки.

- Вибір професії та навчального закладу відіграє важливу роль у нашому житті, а тим більше сьогодні, коли вимоги до працівників швидко змінюються, - зазначив дев’ятикласник Максим, учасник заходу. – Я планую обрати професію технічного спрямування, однак ще остаточно не визначився. Тому Ярмарок професій допомагає мені ознайомитись з різноманіттям спеціальностей.

Директор Ірпінського міського центру зайнятості Тетяна Карандюк у вітальному слові побажала молоді обрати гідну професію та вручила подяки представникам навчальних закладів за активну участь в профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді.
0 0

Оксана Козар 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.