» » Нова пішохідна зона в Бучі (фотофакт)

Нова пішохідна зона в Бучі (фотофакт)

Благоустрій по-бучанськи - це не лише прибирання парків та вулиць, ямковий ремонт, висадка дерев. А ще це оновлення окремих частин міста: мешканці Тарасівської вже відчули "смак" весняного благоустрою на своєму масиві.

Наразі триває модернізація, а вірніше повне оновлення зони поряд з Київською площею.

Відповідаємо на запитання мешканців, які стурбовані цим ремонтом і побоюються, аби не стала дорога відкритою для транспорту.
Цього не буде. Натомість тут буде проведено благоустрій пішохідної зони, озеленення.

1 0

міські новації фотофакт Київська площа
Коментарів: 2
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
pycco

OFFline

  • pycco (12)
  • Користувачі
  • 8 квітня 2017 09:33
Дуже приємно що у нас проводяться ремонтні роботи та оновлення окремих частин міста. Але хотілося б зрозуміти чому ці окреми частини міста на які виділяють кошти з бюджету тільки там де новобудови?

1
Fisher

OFFline

  • Fisher (8)
  • Нові користувачі
  • 12 квітня 2017 17:30
Лісова Буча також дуже потребує облаштування пішоходної зони. По дорозі попід лісом дуже незручно ходити через відсутність тротуарник доріжок. Наприклад, коли дощова погода, або коли тає сніг люди вимушені йти по краю дороги де утворюється "каша" із бруду. Також по по данній дорозі на великій швидкості "гасають" мотоцикли та автомобілі (потрібно хочаб два "лежаних поліцейських), так як водії ігнорують ПДР. Все ж таки це пішохідна зона, і населення Лісової Бучі потребує встановлення з обох сторін дороги тротуарних доріжок. Сподіваємось, що Мер міста зверне увагу на данну проблему, та облаштує пішоходну зону для жителів Лісової Бучі.місце, де потрібно облаштувати тротуар
1