» » У Ірпінському дитячому садку вихователі приховували травмування дівчинки

У Ірпінському дитячому садку вихователі приховували травмування дівчинки

У дитсадку Ірпеня 4-річну дівчинку облили гарячим супом, дитина отримала опіки обличчя, шиї і плеча.Після отримання опіків медиків вихователі не викликали, мамі подзвонили лише через 3 години, а управління освіти не повідомили взагалі.

Про це розповіла мати постраждалої дитини Марина Коломієць у колонці на сайті Громади Приірпіння.

“Мою дитину облили окропом в Ірпінському садочку “Лісова пісня”, група “Співаночка” № 14. У Кароліни 3% опіків обличчя та тіла. Зараз ми лежимо в обласному опіковому центрі. У дитини шок, вона лише наступного дня почала гратися”, – розповіла Коломієць.

Вона відзначила, що то був другий день дівчинки в садку.

“Зранку вони гуляли на вулиці, я її залишила й поїхала. Все було добре, дитина була задоволена. О першій годині сталася трагедія, мені про це ніхто з вихователів не повідомив. З садочку зателефонували лише о 16-й годині й запитали, хто й коли буде забирати дитину”, – додала Коломієць.


Із цього приводу виникає кілька запитань: що саме сталося у садочку, чому батьків вчасно не повідомили про інцидент, чому не викликали швидку?
У коментарі журналісту інформаційної агенції “Погляд” начальник Управління освіти і науки Ірпінської міської ради Анна Король зазначила: “На даний момент мною виданий наказ на внутрішнє розслідування даного інциденту. Всі коментарі я зможу дати лише після того, як закінчиться розслідування. Але насправді я здивована тим, що сталося, адже працівники садочку “Лісова пісня” протягом багатьох років показували одні з кращих результатів у взаємовідносинах з батьками”.

Коли мати приїхала, то не знайшла своєї дитини у групі, дівчинка була кабінеті психолога.

“Я заходжу, Кароліна сидить на руках у психолога, вся червона, плаче. Я дивлюся на неї, а в неї на обличчя таке враження.. наче вона впала й щоку зчесала. І мені почали розказувати, що от вона бігла, коли всі сиділи й слухали казку, вона побігла, наштовхнулася на няню, яка наливала суп і ця няня вилила на неї суп…”- написала мама.

“Дивлячись на реакцію дитини на виховательку й няню, я думаю, що щось вони приховують”, – додала Коломієць.

На запитання, чому не викликали лікаря і відразу не повідомили батьків, вихователі пояснили, що дівчинка нібито захотіла спати. Дитину переодягли у чужі речі, а її мокрий одяг випрали.

“Вихователі кажуть, що помили рану холодною водою й помазали пантенолом. Я одразу викликала швидку. Це було в 16:15. Але швидка приїхала аж в 17:55 за адресою проживання. Вони приїхали й зразу ж сказали, що потрібна госпіталізація. Приїхали в лікарню в Бучу, а звідти нас направили у опікове відділення обласної лікарні”, – написала мати дівчинки.

Дитину госпіталізували, лікарі хвилювалися за очі, бо опік був на обличчі.

“Поставили крапельницю, опіки обробили та забинтували. Опік на обличчя та між шиєю й плечем. Я так розумію, там було два пухирі. Лікарі кажуть, що дитину будуть обстежувати ще тиждень, далі буде видно”, – розповіла мати.
0 0

www.informator.news 
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.