» » Процес 890 Га, як злам системи

Процес 890 Га, як злам системи

Судова "задрочка", якою займається Генеральна прокуратура України проти Бучанський міський голова Анатолій Федорук мало кому в Бучі подобається, але трагедії ніхто не робить, більше того, приходить розуміння корисності процесу для Громади, і, як не дивно, для самого голови...


Процес 890 Га, як злам системи


Якщо наміри та ролі горе-активістів і окремих політиків у цій відвертій антифедоруковій кампанії поступово стають зрозумілими, хочу зупинитись на питанні: "чому прихильникам Федорука потрібно вітати цей судовий процес, а також супутні з ним експертизи, дослідження, тощо?"

З декількох причин...
------------------------
Хроніка основних подій >>
------------------------

1. Правова позиція прокурорів слабка і спирається на безглузде "рішення Мікуліна", яке той ухвалив скоріш емоційно і без детального вивчення справи, а тому, будь-яка експертиза/дослідження дасть підставу суду більш фахово вникнути у проблематику, що неодмінно призведе до руйнування "рішення Мікуліна" і спростування міфу про "вкрадених 890га Бучанського лісу".

2. Будь-який фальшивий козир, вибитий адвокатами із рук чорноротої братії дає Федоруку законне право не голослівно, а обгрунтовано називати брехунів - брехунами і вимагати в судовому порядку відшкодування моральних та матеріальних збитків, спростування брехливих заяв задля відновлення іміджевих втрат.

3. Процес дав поштовх більш глибокому і ретельному вивченню історії походження Бучі, впорядкуванню земельної та містобудівної документації формування територій, що до цього часу мало певні прогалини і цікавило одиниці,

Останній пункт корисний ще й тим, що Буча є базоутворюючим містом в об'єднаній громаді, а впорядкування базису родоводу закладає історичні традиції і створює сприятливі умови для майбутнього розвитку великої громади.

А якщо, все ж таки, прокурори "щось знайдуть", та наскільки це "щось" дійсно загрожує відстороненням від посади, а може, і того гірше?

Як прихильник діючого Бучанського міського голови скажу: якщо ми (прихильники), у силу різних причин не бажаємо докопатися до істини, то чим ми краще тих горе-активістів?!

Справді, сил, нервів, грошей, часу, відірваних від реальних справ вже пішло (і ще піде) чимало, але перемога означатиме не тільки зняття підозр, продовження повноважень та зміцнення позицій Федорука, а й факт спроможності Громади відстоювати свої Конституційні права, в т.ч. право на місцеве самоврядування.

А враховуючи актуальність моменту, відстоювати права в умовах старої, не реформованої судово-репресивної системи означає бути на "передовій" реформування країни, захисту демократії, прав і свобод кожного громадянина Держави.

Відтак, сам процес, свідками і учасниками якого ми є, фактично являється "криголамом" старої системи, під час якого закладається фундамент нової, правової, демократичної України й іншого шляху, ніж перемагати та ставати ще сильнішими, для нас просто не існує.

І ми, як Громада, обов'язково цей шлях здолаємо.

2 0

Іван ЛИСЕНКО 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.