» » Колона військових пройшла вулицями Бучі та Ірпеня

Колона військових пройшла вулицями Бучі та Ірпеня

З нагоди третьої річниці з Дня створення Національної гвардії України колона військових пройшла вулицями Бучі та Ірпеня.


відо від Сергій Лисенко

Але місцеві бабусі по-іншому розцінили цей "флешмоб-привітання"... Така кількість військових та бронетехніки добряче їх налякала: "Невже війна почалася?!..", - злякано промовляли жіночки і розбігалися, щоб закупити товари першої необхідності.
Проте, молодь заспокоювала - цей марш відбувається з нагоди третьої річниці з Дня створення Національної гвардії України


Привітання командувача НГУ з Днем Національної гвардії УкраїниШАНОВНІ БОЙОВІ ДРУЗІ!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди третьої річниці з Дня створення Національної гвардії України.

Від першого дня існування нового військового формування воїни-гвардійці з гідністю і честю виконують відповідальні завдання із захисту територіальної цілісності держави, забезпечення безпеки її громадян.

Незалежність України оплачена ціною життів найкращих її синів. Низький уклін та вічна пам'ять бійцям, що загинули в боях за Батьківщину.

Мої вітання тим, хто зустрічає своє професійне свято на Сході держави, на бойових постах, у вартах та військових нарядах в усіх регіонах України. Дякую за вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, за відданість Українському народові.

Держава високо цінує своїх захисників. Утім, найвищою платою за нашу нелегку ратну працю залишаються шана і повага простих українців, довіра народу, авторитет у суспільстві.

Від усієї душі бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, наснаги в службовій діяльності на благо держави та українського народу.

Висловлюю вдячність ветеранам, добровольцям, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за підтримку.

Слава Національній гвардії України!
Слава Україні!

З повагою,
командувач Національної гвардії України
генерал-лейтенант Ю.В. Аллеров
1 0

фотофакт відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.