» » Ірпінську депутатку Наталію Лободу - позбавлять мандату

Ірпінську депутатку Наталію Лободу - позбавлять мандату

Національний корпус передав меру міста Ірпінь заяву з вимогами щодо позбавлення мандату депутатки Наталії ЛободиСьогодні, 23 березня, представники Національного корпусу завітали до мерії міста Ірпінь. На жаль, мер міста Володимир Карплюк не був присутній на робочому місці. Також не відбулась і запланована на сьогодні сесія міської ради, на розгляд якої громадськість м.Ірпінь та представники Національного корпусу вимагали винести питання поведінки депутатки Наталії Лободи.

Представники Національного корпусу передали Попередження меру міста Володимиру Карплюку.

Останнім часом місто Ірпінь не сходить зі шпальт української преси та жваво обговорюється в мережі Інтернет. Медіа-простір займають не парки та сквери міста, не постійна допомога українській армії і навіть не будівництво дитячих садків та шкіл. Таку популярність Ірпінь отримав завдячуючи вчинку депутатки місцевої ради від партії «Нові обличчя» Наталії Лободи, який неможливо пояснити чи хоч чимось виправдати. Тоді, як триває Російсько-Українська війна, «служителька народу» відвідала Російську Федерацію та виступила у програмі Першого каналу «Пусть говорят». Вона навіть не приховує цього і не соромиться. Скоріш навпаки – горда таким своїм вчинком – візитом до ворогів та на російське ТБ, яке щоденно спотворює реальність та відверто бреше. Дуже прикро, що дана пані більше говорить в студії російського каналу, а не в сесійній залі українського міста. Хоча, можливо, краще б вона там і лишалася зі своїми «промовами» – в звичному для неї середовищі бруду та подвійних стандартів.

Тоді як на Сході України гинуть наші воїни від рук російських найманців, депутат української міської ради чомусь вважає можливим рандеву на телеканалі країни-агресора та висловлення антиукраїнських настроїв у студії головного пропагандистського каналу ворожої держави. Окрім цього, вона ще й приїхала туди з тортиком власного виготовлення, мабуть, щоб життя вбивць наших Героїв підсолодити. І отримала квіти від російського співака – як вдячність за прихильність до тих, хто нині намагається винищити Українську Націю.

Зрозумілі очікування, що однопартійці чи голова партії якимось чином відреагують на цей вчинок, на превеликий жаль, не виправдались: пані Наталя й досі «представляє» інтереси ірпінчан у міськраді. От тільки невідомо – точно ірпінчан, чи все ж Російської Федерації?
Через поведінку, яка суперечить нормам депутатської етики та взагалі адекватної поведінки громадянина країни в період війни, вимагаємо дати оцінку діям депутата Ірпінської міської ради та негайно прийняти рішення щодо позбавлення депутатського мандату. А також пропонуємо очільнику міста посприяти в відкритті пані Лободою пекарні під брендом «Нові обличчя». Можливо, це якраз той випадок, коли жінці краще бути на кухні, а не в сесійній залі Ірпінської міської ради. От тільки пекарня ця хай буде десь в такій шанованій ній кривавій Московії.

[media=https://youtu.be/8ZcBknJEZjQ]
0 0

Київський обласний осередок політичної партії Національний корпус 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.