» » » Нова декларація з ПДВ та умовні коди товарів в податковій накладній: відеоогляд від ДФС

Нова декларація з ПДВ та умовні коди товарів в податковій накладній: відеоогляд від ДФС

Фахівці ДФС у Черкаській області в черговому відеоогляді розповіли про зміни у формі декларації з ПДВ з березня 2017 рокуПодатківці нагадують, що 20 березня платники ПДВ востаннє подали декларацію (за лютий) за «старою» формою. За новою формою (у редакції наказу №276) декларація подаватиметься за березень до 20 квітня 2017 року. Також на запитання платників висвітлено і заповнення у податковій накладній умовних кодів товарів, які оприлюднені
Додатково податківці нагадують, що з 21 березня 2017 року протягом п’яти календарних днів приймаються заяви для реєстрації отримувачів бюджетної дотації.
Форма подання заяви – паперова і електронна. Платники, які подаватимуть електронну заяву через Електронний кабінет платника мають для цього 5 днів (21-25 березня), а ті, хто подаватиме у паперовому вигляді до центрів обслуговування платників – мають фактично чотири повні дні, оскільки ЦОПи у суботу працюють до 13-00 год.
Зверніть увагу, що обсяги постачання с/г товарів у заяві зазначаються без ПДВ. При складенні додатка 9 платникам треба бути особливо уважними при заповненні обсягів постачання сільськогосподарських товарів, і не буде зайвим звернутись до норм Закону «Про державну підтримку сільського господарства України».

0 0

декларація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.