» » Стартувала весняна толока

Стартувала весняна толока

У місті Буча розпочато прибирання парків, зелених зон, дворів, доріг та тротуарів. скверів, очищення пам’ятників та інші акції щодо покращення благоустрою.

- Чисте місто - це, насамперед, показник культури мешканців, які проживають в ньому. Закликаємо керівників різних установ та організацій спільно зі своїми колективами прибрати території прилеглі до своїх підприємств та організацій. Також запрошуємо небайдужих мешканців міста та молодь організовувати прибирання біля своїх будинків, дитячих та спортивних майданчиків, скверів. Тільки спільною працею зможемо зробити наше місто чистим , - наголошує Бучанський міський голова Анатолій Федорук.

У рамках весняної толоки на території міста проводитимуться не тільки заходи з поліпшення благоустрою парків, скверів, прибудинкових територій, а й забезпечення збереження та збільшення зелених насаджень.

Навесні роботи вистачає і у дорожників, і у прибиральників, і у ремонтників. Зима залишила після себе обабіч доріг пісок,який рятував від льоду.Тепер його треба швидко прибрати, аби ним не "грався" вітер.
На Водопровідній розпочато ремонт теплотраси, аби не посеред зими латати проблеми.
На Водопровідній готують до латання ями, а на Склозаводському масиві вже асфальтують проблемні ділянки.

0 0

Федорук Анатолій Петрович фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.