» » Зі святом любі жінки!

Зі святом любі жінки!

7 березня Бучанський міський голова Анатолій Федорук продовжив вітати прекрасних представниць зі святом весни: зустрічав при вході у Будинок культури делегації з шести сіл і селища, художні колективи і знаходив для усіх теплі слова подяки за працю.
А зі сцени надсилав вітання матерям, донькам, бабусям, дружинам - усім, хто дарує життя, хто несе у світ ніжність і любов.


Із теплими весняними словами від міського голови Анатолія Федорука, квітами і подарунками повернулися із святкування жінки Бучанської громади із Синяка, Гаврилівки, Ворзеля, Мироцького, Блиставиці та Луб'янки.


У місті не залишаються наодинці матері, дружини і діти тих, хто заплатив найвищу ціну за мир і спокій у наших домівках. Неможливо знайти слова втіхи і подяки цим мужнім жінкам. Секретар міської ради Василь Олексюк зумів сьогодні в черговий раз подарувати жінкам із шрамами на серці тепло і увагу.


Талановиті, креативні, голосисті і вже такі рідні колективи з населених пунктів громади стали улюбленцями на міській сцені. Сьогодні для учасників і керівників гуртів і хорів також було свято, адже вони не виступали, а у залі отримували насолоду від виступів місцевих артистів. Сьогодні їх від імені міського голови привітав секретар ради Василь Олексюк.


Учасники танцювальних колективів і виконавці пісень сьогодні дарували присутнім не просто номери , а цілі театральні міні - сценки, які були переповнені весняним настроєм. Уже відомі номери і зовсім нові звучали з особливою любов'ю до присутніх у залі жінок.
Весняні мотиви сплелися у один яскравий букет, у якому знайшлося місце кожному таланту.

1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба БУчанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович фотофакт 8 марта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.