» » «Живе Шевченкове слово» - школяры провели конкурс читців

«Живе Шевченкове слово» - школяры провели конкурс читців

Живе Шевченкове слово лунає у Бучі


Традиційно у ці весняні дні ми звертаємося до постаті Великого Кобзаря, яка у своїй величі була, є і залишається ні з чим незрівнянною, невичерпною для людського подиву й осягнення.

Сьогодні у приміщенні Бучанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 пройшов традиційний для Бучі конкурс читців «Живе Шевченкове слово», який зібрав 18 молодих обдарувань із загальноосвітніх закладів та Бучанського центру позашкільної роботи.

Перед початком заходу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих шахтарів Львівщини.

На конкурс читці мали представити один твір: або Тараса Григоровича Шевченка, або сучасного автора чи письменника-класика на козацьку тематику чи присвячений темі України, або твip за власним вибором виконавця.

До складу журі, яке оцінювало конкурс увійшли: Аліна Олександрівна Злобіна та Ріта Сергіївна Резніченко – методисти міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради; Ольга Володимирівна Мохненко, спеціаліст відділу освіти з позашкільної освіти та виховної роботи. Почесну місію голови журі взяла на себе Олена Андріївна Лук’яненко, завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Бучанської міської ради.

Майстерність дітей не могла залишити байдужими присутніх у залі. Блистіли сльози співпереживання, погляд часом не відривався від дійства на сцені, аплодисменти супроводжували кожного конкурсанта, який йшов зі сцени.

Та формат зустрічі передбачав, що частина учасників піде додому з дипломами переможців.

У молодшій віковій категорії (6-10 років) призерами конкурсу стали: Жигаленко Мар’яна, учениця ЗОШ №3 (ІІ місце) та Мусійчук Олександр, учень ЗОШ №1 (ІІІ місце); у середній віковій категорії: Ковальчук Яніна, учениця СЗОШ №5 (ІІ місце) та Донська Любов, учениця ЗОШ №4 (ІІІ місце); у старшій віковій групі: Леґран Ельза, учениця СЗОШ №5 (ІІ місце) та Скарбовенко Анастасія, учениця ЗОШ №3 (ІІІ місце).
Переможцями конкурсу журі визначило Щербакову Камілу, ученицю ЗОШ №4 (молодша група), Крочак Вероніку, ученицю ЗОШ №3 (середня група) та Омелянчук Владислав, учень Бучанської Української гімназії (старша група).
Та справжнім тріумфом став виступ Сопілка Олексія, учня ЗОШ №4, який настільки переконливо прочитав вір «Три літа», що журі вирішило нагородити його дипломом Ґран-прі, хоча це не було передбачено умовами.
0 0

Ольга Мохненко, відділ освіти Бучанської міської ради 
зош №4 освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.