
З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Бучанської міської ради за адресою: вул. Енергетиків, 12, кабінет ІІ поверх до 03 квітня2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення. Зауваження та пропозиції щодо проекту детального плану території (ДПТ) для розміщення багатоповерхової житлової забудови, закладів громадського призначення та охорони здоров'я в межах пішохідної алеї, вулиць Островського, Польової, Енергетиків та бульв. Б. Хмельницького в місті Буча Київської області, приймаються та реєструються в Центрі надання адміністративних послуг м Буча до 03 квітня 2017 року з дня першого опублікування цього повідомлення за вказаною адресою. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій в.о. завідувача відділу містобудування та архітектури Бучанської міської ради - Жуковець В.М.
ІНФОРМАЦІЯ про прогнозовані правові, економічні та екологічні наслідки щодо розробленого детального плану території (ДПТ) для розміщення багатоповерхової житлової забудови, закладів громадського призначення та охорони здоров'я в межах пішохідної алеї, вулиць Островського, Польової, Енергетиків та бульв. Б. Хмельницького в місті Буча Київської області:
1. Правові наслідки.
Проект детального планування житлової розроблено у відповідності з вимогами Законів України "Про регулювання містобудівної діяльності", "Про архітектурну діяльність", "Про основи містобудування", Державних будівельних норм України ДБН Б.1-3-97 "Склад, зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів", ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень", ДБН В.2.3-5-2001 "Вулиці і дороги населених пунктів", ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення", зміни №1 до ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки.
Основні положення", на підставі генерального плану міста Буча, затвердженого рішенням 67 сесії міської ради VІ скликання від 17.03.2015 року №2124. Наведеним проектом передбачається здійснити реконструкцію існуючої земельної ділянки з метою упорядкування та благоустрою з забудовою ділянки житловою будівлею підвищеної поверховості, громадськими та комунальними спорудами.
2. Економічні наслідки.
Здійснення реконструкції забудови обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками, містобудівними і санітарно-гігієнічними вимогами. При розробці даного проекту прийнято: комплексний підхід до благоустрою території, що здійснюється на існуючій території, з метою її раціонального використання, належного утримання та охорони, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля; застосування сучасних прогресивних та ефективних технологій у сфері благоустрою територій населених пунктів: підготовки території до забудови, виконання робіт з інженерного захисту, розчищення, осушення та озеленення території. А також соціально-економічних, організаційно-правових та екологічних заходів з покращення мікроклімату, санітарного очищення, зниження рівня шуму тощо.
У сучасних умовах інтенсивного соціально-економічного розвитку населених пунктів, перетворення їх планувальної структури, масової реконструкції забудови, формування ринку житла, вирішення проблем комплексного благоустрою території населених пунктів враховано аспекти, з оздоровленням навколишнього середовища, поліпшенням санітарно-гігієнічних умов житлових зон, забезпечення сприятливого екологічного стану території. Для врахування соціальних потреб жителів проектованого мікрорайону на даній території передбачено розміщення громадського центру. Планувальну схему території з існуючою транспортною розв'язкою пропонується доповнити новими транспортними зв'язками та пішохідними зонами. Існуючі дорожні проїзди передбачається впорядкувати та влаштувати ще декілька допоміжних. Передбачається розробка окремого проекту на централізоване електро- та газопостачання території забудови. Техніко-економічні показники проекту: площа території - 6,7 га; площа забудови - 0,46 Га; садибна забудова - 0,43 га; площа озеленення - 0,648 га.
3. Екологічні наслідки.
Стан навколишнього середовища ділянки, яка розглядається, визначається санітарним станом повітря, води, ґрунту, акустичним режимом, благоустроєм території. Промислові джерела викидів в атмосферу в межах ділянки відсутні. Лінійним джерелом викидів в атмосферу є автотранспорт. Джерелом забруднення ґрунтів ділянки є частково господарсько-побутові відходи. Для забезпечення оптимальних санітарно-гігієнічних умов території рекомендується ряд інженерно-планувальних заходів: - організація нормативних санітарних розривів між будівлями; - озеленення території; - своєчасне вивезення господарсько-побутових відходів з наступною їх переробкою.
Відповідно до додатку "Є" ДБН А.2.2-1-2003 "Склад і зміст матеріалів оцінки впливів на навколишнє середовище", запроектована забудова не входить до переліку екологічно небезпечних об'єктів, тобто даний об'єкт не проявлятиме негативного впливу на довкілля. Для мінімізації техногенного навантаження на природне середовище, проектом передбачаються природоохоронні заходи загального характеру: ретельний благоустрій і озеленення прилеглої території.