» » Бучанський учитель - абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу

Бучанський учитель - абсолютний переможець Всеукраїнського конкурсу

Від «Кращого уроку футболу» - до абсолютного переможцяУчитель фізичної культури Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 – абсолютний переможець II(фінального) обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

На базі Васильківської ЗОШ I-IIIст. №3 відбувся фінал обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Даний фаховий конкурс серед вчителів фізичної культури проводиться згідно Положення щорічно, окрім року, коли проводиться конкурс «Вчитель року» у номінації «Фізична культура».

Цьогоріч до фіналу Конкурсу журі відібрало кращі матеріали трьох представників з Броварів, Рокитнянського району та представника з Бучі – вчителя фізичної культури Бучанської ЗОШ I-IIIст. №4 Карабута Олексія Миколайовича. З даної трійки представників наш учитель вважався самим досвідченішим, адже два роки тому у даному Конкурсі став переможцем у номінації «Кращий урок футболу».


Він вдруге став переможцем II (фінального) обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» у номінації «Кращий урок футболу» та за остаточним рішенням журі, в яке увійшли кращі вчителі області – абсолютним переможцем даного Конкурсу.

У жовтні-листопаді на переможця чекає два заключних етапи Всеукраїнського конкурсу, який пройде у Києві.

З перемогою!
3 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
туризм Карабут зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.