Буча новини міста, Буча сайт » Молодіжне слово » Роберта Бондар – перша українка в космосі

Роберта Бондар – перша українка в космосі

Роберта Бондар – перша українка в космосі. Хто вона насправді?Мало хто знає, що серед видатних постатей Канади, є люди українського походження. Роберта Бондар – одна із них.

Не достатньо сказати про неї - неймовірна жінка. Ви не зрозумієте чому. Перша канадка,яка здійснила політ до космосу, науковець, доктор медицини, нейрохірург, фізик - ці слова не пояснять вам всю сутність цієї людини. Повірте, вона більше ніж першокласний спеціаліст, проте щоб дізнатися більше потрібно самим шукати інформацію про неї, а краще дивитися відео, де можна ближче познайомитися з Робертою.

Гідні люди варті, щоб їх поважали. Я рада бути серед конкурсантів O.W.L, які роблячи відео про таких великих людей,висловлюють свою повагу. Спочатку ти не дуже розумієш, що за людина і хто вона така, але в процесі дізнаєшся багато нового і не рідко цікавого, а в кінці остаточно споріднюєшся та закохуєшся в неї. Здається, ти знаєш цю людину все своє життя. Так для мене за три хвилини Роберта Бондар стала наче далекою двоюрідною тіточкою з якою я проводжу свої літні канікули.

Вечорами вона розповідає мені про всі свої пригоди в космосі,що вона там робила, про справу якій присвятила себе. Вона висловлює свої філософські думки, а я повністю з ними погоджуюся. Вона навчає мене любити і дбати про природу, за що я її ще більше поважаю. Ми катаємося на велосипеді,вирушаємо у подорож по гарним місцям, злітаємо на літаку, стрибаємо з парашутом і пірнаємо у підводне плавання.

Купа вражень та емоцій!Хоча до першої статті Роберта здавалася мені черговим нудним науковцем, який одного разу полетів у космос. Я думала ”ну і що, ну і полетіла вона у космос. Подумаєш, перша жінка з Канади?” Скажу чесно, так іще я не помилялася. Виявилося все набагато крутіше, ніж я могла собі уявити. Моє уявлення про науковців повністю змінилося!

Та що там уявлення, мій світ перевернувся! Це була мрія маленької дівчинки,яка перетворилася в її ціль, а згодом вже в досягнення. Якщо б я раніше знала про цю жінку,то при згадуванні відомого українського канадця без сумніву уявляла саме її. Роберта справді неймовірна жінка! Скільки всього вона досягла в житті й не зупиняється досі. Тепер моя “уявна двоюрідна тіточка” надихає та мотивує мене бажати та досягати чогось більшого. Раджу дізнаватися про нових вам людей більше, хтозна може серед них є ваш мотиватор.
1 0

Косякевич Дар’я, учасниця конкурсу O.W.L про маловідому нам Роберту Бондар 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.