» » Електронна держава - у Бучі впроваджують пілотний проект країни

Електронна держава - у Бучі впроваджують пілотний проект країни

Від нафталінової залежності до e-government.

Уявити 21 століття без впровадження сучасних інформаційних технологій неможливо.
Саме тому Бучанський міський голова Анатолій Федорук ініціював проведення зустрічі з керівником компанії Digital Ukraine Ольгою Бухрєєвою, спеціалістом з розвитку проектів компанії Станіславом Крапівіним, представником юридичної кампанії та ГО « Інститут розвитку громад» спільно з начальниками відділів міськради, фахівцями в багатьох галузях.

Співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування з питань сприяння розвитку індустрії інформаційних, комунікаційних та цифрових технологій стартує саме з Бучі.

Завдання, які постають перед міською радою та розробниками нового продукту в Україні, але популярного у світі, зводиться до формування соціального, економічного, технологічного і політичного середовища для забезпечення розвитку інновацій та індустрії інформаційних, комунікаційних та цифрових технологій, створення нових робочих місць, що в кінцевому результаті призведе до економічного прориву країни.

Така практика з 2001 року успішно працює в США і вже довела свою ефективність.


- Трансформація системи державного управління та економіки неможлива без комплексного використання інформаційних технологій, - переконаний Анатолій Федорук. – Місто зацікавлене у створенні нової платформи, де будуть зібрані практики, напрацювання в єдину інформаційну систему.

Представники компаній готові розробити цей продукт та інтегрувати його в єдине вікно інформаційного суспільства.

Етапу впровадження проекту передбачають створення базової мережі ресурсів громад і вже згодом – план розвитку територій.
- Впровадження систем автоматизації дозволить знизити адміністративний тиск, керувати соціально-економічними процесами в реальному часі, стратегічно планувати й ефективно розпоряджатися даними, - розповідають про новинку, яка вперше буде впроваджена у містті розробники.

Ноу–хау вже знайшло підтримку у міністерствах і відомствах, де розуміють необхідність впровадження моделі - так званого e-government. Однак на місцях з обережністю ставляться до такої можливості через небажання, або через незнання переваг роботи нової платформи.

- Це і не дивно, адже ми завжди з боязню приживляємо у своєму домі, місті, часто навіть країні, щось нове, - називають одну із причин такого руху «інформаційної черепахи» розробники. – І лише у Бучі знайшли не лише розуміння необхідності проведення цієї роботи, яка займе не менше трьох місяців, а й бажання керівників структур міськради долучатися до впровадження системи у місті. А це вже вагомі переваги на шляху її впровадження у життя.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
міські новації Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.