» » Луценко вважає, що в найближчому місяці пред'явить звинувачення Федоруку

Луценко вважає, що в найближчому місяці пред'явить звинувачення Федоруку

В найближчому місяці йому буде пред'явлено звинувачення

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прогнозує початок розгляду справи мера (діючий на посаді) Бучі Анатолія Федорука навесні. Про це він сказав на прес-конференції.

"Щодо дій Бучанського міського голови. Йому пред'явлено остаточне підозра. В найближчому місяці буде пред'явлено звинувачення і піде в суд. Навесні суд почнеться", - сказав генпрокурор.

Нагадаємо, мер Бучі Анатолій Федорук підозрюється в незаконній передачі земельних ділянок у власність своєму оточенню протягом 2006-2012 рр. Він був відсторонений від своєї посади.
[quote]Читайте також:
Справа прокуратури "890Га лісу" - зависла між підробними документами

19 грудня 2016 року порушено кримінальне провадження проти посадових осіб ВО "Укрдержліспроект" за ознаками злочину - підроблення документів.[/quote]
------------------------
Хроніка основних подій "справи 890Га лsсу" >>
------------------------[/quote]

11 жовтня 2016 року Генеральна прокуратура України повідомила про підозру Федоруку та секретарю Бучанської міськради Олексюку за звинуваченням в незаконній передачі у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель. Обом фігурантам було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України ( "Зловживання службовим становищем").

www.112.ua
0 0

рейдер
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.