» » Ігри "Синій кит", Тихій дім" - призводять до самогубства дітей

Ігри "Синій кит", Тихій дім" - призводять до самогубства дітей

Упродовж тижня у соціальних мережах поширюється інформація щодо участі дітей у грі "Синій кит", " Тихій дім", участь у якій призводять до самогубства.

З метою попередження суїцидальних проявів серед дітей та підлітків, у понеділок начальником відділу освіти Олегом Цимбалом проведено нараду із директорами загальноосвітніх начальних закладів. Вироблено рекомендації для батьків та педагогічних працівників щодо профілактики самогубств та попередження участі дітей у таких іграх,групах, спільнотах.

-У зв'язку з цим звертаємося до батьків та усіх не байдужих із проханням бути пильними, при можливості – перевірити облікові записи ваших дітей, чи не зареєстровані вони під зазначеними у списку іменами,- наголошує Олег Іванович. - У разі наявності таких фактів не залишайтеся байдужими, а допоможіть дітям. Звертайтеся до психологів, поліцейських чи просто розмовляйте з дітьми.

При виявленні таких груп самостійно, просимо негайно повідомляти до кіберполіції (https://www.cybercrime.gov.ua – цілодобово), телефон гарячої лінії (044) 374-37-21 (з 8:45 до 19:30 в робочі дні) .
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.