» » Зустріч з ветеранами Афганської війни

Зустріч з ветеранами Афганської війни

Місяць лютий щедрий на героїчні дати. 15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, а 20-го лютого – день пам’яті Героїв Небесної сотні. У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто з честю та гідністю виконав і виконує свій військовий обов’язок.
9-го лютого учні та вчителі Бучанської СЗОШ І-ІІІ ст. №5 вітали, у стінах навчального закладу поважних гостей, людей, які не з чуток знають про такі поняття, як честь та відвага – ветеранів Афганської війни.


Ще на один рік віддалилися від нас події в Афганістані на початку 80-х. Здавалося б – де Україна, і де – Афганістан? Де Київ, Черкаси, Львів, Харків чи Запоріжжя і – де Кабул, Мазарі-Шаріф, Саланг? Що там шукати нашим солдатам? Але вони діяли так, як мусили діяти. Вони продемонстрували вірність присязі, мужність, героїзм, та самопожертву заради бойових побратимів. Вони заклали ті бойові традиції, які були потрібні, коли треба було боронити Батьківщину. Під час Помаранчевої Революції, воїни-афганці були серед перших, хто вийшов для боротьби проти несправедливості. І коли була Революція Гідності – ніхто ніяких наказів не давав, але вони чітко визначили, що місія кожного з них – там: і безпеку маємо забезпечити, і від провокацій захистити, і не вдень, і не на сцені, а вночі, коли були розписані наряди.
Учнів не залишили байдужими спогади гостей про службу в Афганістані та про перший бій, про біль утрат бойових товаришів, з якими вони ділили армійське нехитре життя.

Щиро дякуємо Вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. Ви завжди будете яскравим взірцем для українських патріотів.
Честь вам і слава, шановні ветерани Афганістану !
Слава Україні!
0 0

Діана Прідьма, соціальний педагог Бучанської СЗОШ №5 
СЗОШ №5 фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.