» » » Три гаврилівські гурти - на співочому Олімпі

Три гаврилівські гурти - на співочому Олімпі

Ось і закінчився цикл різдвяних свят, подарувавши людям радість, надію на краще майбутнє. Для гаврилівської громади вони відзначилися успіхом вокальних колективів місцевого будинку культури «Полісся», адже ні для кого не секрет, що мешканці нашого села найспівучіші в районі. І все це завдяки Дарині Гисяк та її чоловіку, заслуженому працівнику культури України, Мар’яну Гисяку, які окрилені українською піснею, спадщиною нашого народу, несуть у світ надбання наших предків, збираючи до кола всіх, хто закоханий в пісню.

Рік тільки почався, а вокальні та хоровий колективи вже мають успіхи. Нещодавно в Вишгородському районі пройшов ІІ фестиваль «Різдвяна Коляда» , де Гаврилівський будинок культури представив три колективи: народний аматорський вокальний ансамбль «Калиновий цвіт» - це окраса Гаврилівки, народний аматорський хор «Співуче Полісся» - джерело творчої енергії, оптимізму, і дитячий вокальний ансамбль, який цими днями отримав фантазійну назву «Дармаринка». Тож на фестивалі всі три колективи, в усіх номінаціях отримали перші місця. Високою, колоритною виконавчою майстерністю вони вразили глядачів та журі.


На переможній хвилі співочі колективи влаштували і для односельців Різдвяний концерт. Це був своєрідний завершальний акорд зимових свят, тому і звучали українські щедрівки, колядки, віншування, доповнені виступами танцювального колективу будинку культури під керівництвом Олеся Кулака. Все відбувалося як завжди: спочатку співали самі артисти, а під завершення концерту – уже й весь зал разом зі слухачами – як одна велика українська родина.

Гості свята вдячними оплесками приймали кожен концертний номер, як і ведучу Дарію Гисяк. Її слова: «Кожен з нас повинен з гордістю нести в душі звичаї , традиції українського народу, шанувати і передавати нащадкам народну творчість. Саме це відрізняє наш народ від інших і допомагає здолати будь-які життєві труднощі», - зірвали бурхливі оплески всього залу.

На завершення Різдвяного концерту до громади звернувся із словами подяки Гарилівський сільський голова Олег Покрасьон. А гаврилівські артисти почули на свою адресу чимало добрих слів і віншувань за перемоги, які прославляють Гаврилівку, та готовність поділитися своїми талантами, що служать процвітанню української народної творчості, збагаченню духовності нашого народу.
2 0

Наталія МОЛЧАНОВА 
газета: "Бучанські новини" №4 від 27 січня 2017 року
Гаврилівка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.