» » Анатолій Федорук: Межі Бучанської громади можуть зрости

Анатолій Федорук: Межі Бучанської громади можуть зрости

Анатолій Федорук, Бучанський міський голова:
- У нинішньому році завершується період добровільного об’єднання громад. Хто не встигне за цим принципом утворити спроможні громади, буде очікувати на об’єднання шляхом застосування розробленої методики. Виходячи з перспективного плану формування громад на Київщині, межі Бучанської громади у результаті застосування цього методу можуть зрости.

Децентралізація в Україні вже має безліч прикладів успіху у вигляді об’єднаних громад і реалізованих ними проектів. Ефективність реформи також підтверджена зростанням місцевих бюджетів. Але головною особливістю децентралізації в Україні є зміна свідомості людей, які вже зрозуміли, що можуть впливати на розвиток своїх громад, і краще ніж вони цього ніхто не зробить.

Бучанська громада наразі потрапила до списку тих 62 громад, які очікують на прийняття у Верховній Раді закону про адміністративно – територіальний устрій у новій редакції. Це викликано необхідністю внесення територіальних змін у межі районів, оскільки специфіка майбутньої Бучанської об’єднаної територіальної громади якраз і полягає у приєднанні населених пунктів одразу з кількох районів області.
Ми не єдина громада на Київщині, яка має позитивний висновок КОДА і чекає на розгляд цього питання на наступній сесії ВРУ, яка розпочнеться 7 лютого.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович Бучанський район
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.