» » Бучанські педагоги отримають збільшену заробітну плату

Бучанські педагоги отримають збільшену заробітну плату

Із січня всі педагогічні працівники міста отримають збільшені виплати
26 січня під час 24 сесії депутати міської ради проголосували за підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам освіти, що фінансуються за рахунок міського бюджету з 1 січня 2017 року.
Для цього у міському бюджеті передбачено кошти на підвищення виплат усім категоріям педпрацівників.
– Так, з 1 січня, відповідно до прийнятої Постанови, зростуть посадові оклади і ставки зарплат усіх педпрацівників, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції, а це – загальноосвітні школи, – аргументує Бучанський міський голова Анатолій Федорук. – Працівникам же позашкільних, дошкільних навчальних закладів таке підвищення мало б відбутися лише із 1 вересня 2017 року. Ми ж вирішили, що справедливим буде, усіх педагогів поставити в рівні умови і дофінансувати галузь із міського бюджету.

Відповідне рішення прийняла міська рада сьогодні, передбачивши у міському бюджеті для здійснення таких виплат додаткові майже 2,5 мільйона гривень.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
освіта Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 1
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.
Olya

OFFline

  • Olya (1)
  • Нові користувачі
  • 27 січня 2017 10:57
Колектив дитячого садочка "Горобинка" щиро дякує за радісну новину! Ваша підтримка та рішення свідчить про те, що Ви чудово розумієте сучасні економічні негаразди і не хочете залишатися осторонь проблем людей!Бажаємо Вам, Анатолій Петрович, і Вашому колективу подальших успіхів, вдалих проектів, благополуччя у всіх видах діяльності!

2