» » » Законом не внормована кількість пільговиків у маршрутках

Законом не внормована кількість пільговиків у маршрутках

Законом не внормована кількість пасажирів пільгових категорій, яку повинен перевозити державний чи приватний транспортний засіб безкоштовно. Про це повідомив під час прямої лінії директор Департаменту соціальної політики Київської міської державної адміністрації Юрій Крикунов.
 
“Перевезення пільгових категорій — це совість і ментальність пільгових перевізників. Як правило, приватні перевізники кажуть, що якщо в нас вже є два пільгових пасажири, то більше ми не беремо. Насправді... законом не внормовано, скільки пасажирів (пільговиків —ред.) має знаходитися в тому чи іншому транспортному засобі”, — повідомив Юрій Крикунов.
 
Також він додав, що в КМДА знають про цю проблему і намагаються її вирішити.
“У цьому році ми сподіваємось, що вже буде запроваджений механізм електронного квитка, до якого буде прив’язана картка киянина. Ми сподіваємося, що в цьому випадку перевізники приватні й державні будуть самі зацікавлені в тому, щоб перевозити громадян пільгової категорії, адже за кожне пільгове перевезення ми будемо компенсувати кошти, залежно від того, скільки коштів Рада виділить на компенсацію транспортних послуг”, — додав Юрій Крикунов.
0 0

www.jkg-portal.com.ua 
юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.