» » В регіоні приступили до розробки електронної картки жителя Київщини

В регіоні приступили до розробки електронної картки жителя Київщини

23 січня відбулися перше засідання, на якому адміністрація КОДА обговорила з представниками органів місцевого самоврядування створення електронної картки жителя Київської області. Першими картку отримають мешканці Білої Церкви, Ірпеня та Броварів.

У що повідомила голова Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Анна Старикова в Facebook: "Ми хочемо створити єдину картку, яка дозволить нашим жителям оплачувати комунальні послуги, отримувати соціальні пільги, спростить спілкування з лікарями і налагодить систему обліку освітніх послуг. Нам, як представникам місцевого самоврядування, електронна карта дозволить бачити реальну кількість пільговиків. Така автоматизація значно скоротить час відвідування лікарень і банківських установ ".

"Київська область - єдина в Україні, яка не має обласного центру. Також ми повинні врахувати, що послуги ЖКГ надають і приватні компанії, а комунальні підприємства мають різне підпорядкування - міське, районне, обласне та державне. Тому перед нами стоїть непросте завдання "- додала вона.

Проте, влада області планує почати впровадження електронних карток з міст Біла Церква, Ірпінь і Бровари в якості пілотних проектів, що допоможе побачити загальну картину. Також, як повідомляє Старикова, незабаром електронну картку отримають пільговики по всій Київській області.

Найближчим часом буде створена робоча група з представників вищевказаних міст Київщини, обласної ради та КОДА.


0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.