» » Бучанський вчитель - лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

Бучанський вчитель - лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017»

19 січня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся фінал ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» , у номінації «Початкове освіта».

Лауреатом цього конкурсу стала Лариса Василівна Зацерковна, учитель початкових класів Бучанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов. Педагог достойно представила освіту міста Бучі, продемонструвавши свої професійні знання, уміння та навички. «Школа радості» Ш.А. Амонашвілі стала для Лариси Василівни прикладом, як потрібно вести по сходинках дитину, щоб вона не відчувала втоми, хотіла вчитися, творити. І на основі власних педагогічних досліджень, вивела для себе формулу успіху учнів: «Вчитися легко, коли вчитися цікаво».

Одним із важливих завдань у роботі вчителя є навчити дітей працювати з книгою. Педагог глибоко переконана, що читання – це віконце в світ, як вважав В.О.Сухомлинський. І тому, Лариса Василівна, намагається поступово «відкривати віконця» своїм учням у світ природи і людини через етичні міркування й художні тексти.

Досвід роботи вчителя: «Формування творчих здібностей учнів початкових класів шляхом використання інноваційних технологій на уроках літературного читання» є актуальним, потрібним, інноваційним, який розкриває систему вправ і завдань, що сприяють підвищенню і удосконаленню техніки читання учнів, умінню правильно, виразно, усвідомлено читати і відтворювати прочитане.

Методи і форми, які використовує педагог, були б недієві, якби не велика гуманність, терпіння, повага до дитини. Лариса Василівна – вчитель про якого може мріяти кожний учень, бо це - творча особистість, компетентний педагог. Вона вся світиться добротою і людяністю. «Життя таке коротке. Поспішай творити добро»,- ці слова Олександра Довженка є девізом життя цієї тендітної жінки. Бо вона творить добро щоденно, щохвилини. Їй вдається проростити в дитячих душах зерна добра, бо тільки вони дають сподіваний врожай.
1 0

Олена Лук’яненко, завідувач ММК 
освіта СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.