» » Світла память Михайленку Миколі Григоровичу

Світла память Михайленку Миколі Григоровичу

головний лікар Бучанської міської поліклініки Микола МихайленкоМіський голова, Бучанська міська рада та виконавчий комітет з глибоким сумом сприйняли звістку про смерть Почесного громадянина міста Михайленка Миколи Григоровича та висловлюють щирі співчуття його рідним і близьким. Смерть Миколи Григоровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег, усієї Бучі.

Важко знайти слова, які могли б зменшити біль тих, хто втратив близьку і дорогу людину. У цей скорботний час ми всією душею поділяємо з вами всю глибину непоправної втрати.

Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову медичної галузі міста важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота у колективі медиків, якій він вірно прослужив з 1951 року.

Цілеспрямований, самовідданий, професіонал своє справи, він завжди вражав своєю енергію та працездатністю, вмінням перейматися проблемами оточуючих, хворих, для кожного знаходив час і умів лікувати навіть словом. Він ніколи не пасував перед труднощами, простягав руку допомоги усім, хто її потребував, був щирим та небайдужим, чим заслужив глибоку повагу та авторитет серед колег, однодумців та усіх, хто був поруч.

Він лишає по собі команду медиків- професіоналів, які не просто виконують свій обов’язок і клятву Гіппократа, а стоять на сторожі життя і здоров’я кожного із нас.

У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Миколою Григоровичем він залишиться принциповим і чуйним керівником, людиною, яка вірно служила народу і обраній справі. Нехай земля буде йому пухом, а світла пам'ять назавжди залишиться в наших серцях, серцях рідних і друзів.
Спочивайте з миром, Миколо Григоровичу…
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Михайленко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.